FORGOT YOUR DETAILS?

DERSLERİMİZ

Mat Pilates Aerobik Jumpping Crunch Zumba Trx Sppining Mma Kick-Boks Box

  • 1 AY

  • per
  • 3 AY

  • per
  • 6 AY

  • per
  • 12 AY

  • per

Aerobik

Aerobik egzersiz, vücuda enerji kazandırmak amacıyla, oksijen tüketilerek yapılan egzersiz biçimlerine denir.
Vücudun dengesini sağlamaya yönelik yapılan aerobik egzersizler, uzun süreye yayılarak yapılan egzersizlerdir. Vücudun oksijen tüketimini genel anlamda iyileştiren bu işlemler, birçok biçimde tanımlanabilir.

Crunch

Sıkı ve estetik bir görünüme sahip karın kasları için yapılması gereken temel hareketlerden biri crunch hareketidir. Crunch hareketi sayesinde kısa sürede forma girebilir ve etkileyici karın kaslarına sahip olabilirsiniz. Vücut ağırlığınızı ile karın kaslarınızı şekillendirmenizi sağlayan bu egzersiz, birincil olarak ön karın kaslarını çalıştırır.

Kick Boks

Kick Boks, köklerini Tayland’dan aldığı düşünülen ve kaba kuvvetten çok tekniğe dayalı bir yarışma ve savunma sporudur.
Doğru teknikle birlikte güç ve tecrübeye de dayanan kick boks, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

Mat Pilates

Pilates, bedenin dengesine ve sağlıklı duruşuna yardımcı olan, omurgayı desteklemekte belirgin işlevi olan merkez kas grupları üzerine yoğunlaşan, aynı zamanda nefes teknikleri ve zihinsel konsantrasyon da içeren,
güçlendirici, sıkılaştırıcı ve dengeleyici bir egzersiz programıdır.
Mat Pilates, mat üzerinde bölge bölge kasları çalıştırarak, ayakta ve yerde yapılan hareketler dizisiyle kas dokusunu güçlendirirken aynı zamanda vücut dayanıklılığını, kemik yoğunluğunu ve eklemlerin hareket kabiliyetini de artırır.
Bedeninizde hızlı bir toparlanma, karın, kalça ve bacaklarda sıkılaşma, duruşunuzda bir güçlenme arayışındaysanız Pilates tam size göre! Daha ilk derste etkilerini hissedeceğiniz Pilates ile bir kaç ay içinde bedeninizdeki değişimi gözlemleyin.

MMA

MMA Nedir; (Mixed Martial Arts) “Karma Dövüş Sanatları” diğer mücadele sporlarında kullanılan ve çok geniş savunma, mücadele ve atak teknikleri içeren, tam temas mücadele ve savunma sporudur.
Her yaşta herkesin yapabileceği bir branş olan MMA branşında başarılı olmak için yoğun ve yüksek tempolu antremanlara vucudumuzu hazırlamamız gerekir.
Yüksek efor ve yağ yakımı sayesinde her yaşta ve her kesimden tercih ettiği bir branştır

 

Spinning

Spinning, iç veya dış mekanlarda yapılabilen bisiklet egzersizleri olarak tanıtılabiliyor. Kişiler tek başlarına veya grup halinde çalışıyor. Kuvvetli bir kardiyo antrenmanı olan spinning seansları, birçok spor salonunda indoor şekilde ve grup çalışması halinde gerçekleştiriliyor. Kalp solunum direncini artırmaya yönelik yapılan egzersizler, vücudun özellikle alt kısmını çalıştırıyor.

 

Zumba

Zumba fitnessın kendine has doğasını oluşturan temel niteliği, onun başta Latin olmak üzere, uluslararası müziklerle dansı bir araya getirmesidir.
Eğlenceyle harmanlanmış aerobik bir aktivite olarak, genellikle kumbiya, samba, salsa, mambo, merenge ve hip-hop gibi çeşitli danslarla ve müziklerle yapılır.

TOP